Kezdőlap » Projektorok » Nagyon rövid vetítés 0,4m-ig » Projektor Hitachi CP-AW252 EDUNM
Technológia:
0:59 „(1,5 cm) p-Si TFT x 3
Fényesség:
1600 normál üzemmódban a 2500 ANSI lumen fényes üzemmódban
Felbontás:
Optikai: WXGA px
tömörítés: VGA, SVGA, XGA, WXGA, WXGA, SXGA, WXGA, UXGA, MAC 16 „px
lámpa
fényáram: 215 W UHP / 3000 óra (normál üzemmód) lux
teljesítmény ECO: 215W 5000 óra (eco mód) V
Lencse:
zoom: digitális
fókusz: automata
video kimenet:
képméret: 60 ~ 100 „(152 ~ 254 cm) m
vetítési távolság: 0,3: 1 (fix) m
Keystone korrekció: 5.2: -1 felfelé tolódott, rögzített
kimenet:
1 x RGB analóg 15-tűs D-sub, RCA csatlakozó (x 2) L
interfész:
1 x RJ-45
bemenetek:
1 x HDMI, 2 x RGB analóg 15-tűs D-sub, 2 x Komponens bemenet (megosztva RGB bemenet), 1 x RCA Jack (összetett videó), 1 x Mini-DIN 4-tűs jack (S-Video) 2 x sztereó mini jack RCA Jack (x2) L / R, MICROPHONE_JACK, 3x USB
WiFi:
IGEN-wifi kapcsolat szükséges USB wifi adapter használatával - nem tartalmazza
kamera:
nincs
Méret:
szélesség: 345 mm
hossz: 85 mm
magasság: 303 mm
súly: 3,8 kg
Az új Perfect Fit funkció különösen hasznos lesz az interaktív táblatanítás tanításában. A terjeszkedésnek köszönhetően átfogó testreszabási lehetőségek képet a projektor Hitachi CP-AW252WNM kínál, így a felhasználók a legjobbat nyújtja: az előnye a digitális korrekció nélkül összefüggő hátrányok torzulását vagy csökkentett képminőséget.
2500 ANSI lumen fényereje.
Felbontás: WXGA (1280 x 800)
Digitális zoom
Teljes csatlakoztathatóság
Automatikus függőleges trapézkorrekció
Kontrasztarány 4000: 1
intelligens címkézési rendszer egyes bemenetek
Saját gomb
Hangszóró 16W
Mode fehér / fekete tábla - az előrejelzések színes vagy fényes háttérrel nem egyértelmű, vagy túl világos . Ez az üzemmód biztosítja az optimális fényerőt még akkor is, ha fekete, zöld vagy csillogó tábla van kivetítve.
A magas fokú biztonság, beleértve a vár védi a PIN kódot, és egyéni képernyő is védi PIN, a lehetőséget, hogy használja a Kensington zár, biztonsági fedél és rozsdamentes acél lemez ellenáll a manipulálásnak, lopás védelem a legmagasabb szinten.
Teszi az egyetlen hang aktiválását - Ha csak kell játszani hang és kép, ez a praktikus funkció lehetővé teszi, hogy a kivetítő hangszórók, anélkül, hogy kapcsolja be a képen - így tovább növeli az a lámpa élettartama. Csökkentett teljes tulajdonosi költség (TCO) az új hibrid szűrőnek köszönhetően.
LAN, WLAN - hálózati (wifi kapcsolat szükséges USB wifi adapter - nem tartozék)
A HDMI - High Definition Multimedia Interface kompakt audio / video interfész a digitális jelátvitelhez, tömörítés nélkül.
Bemutató számítógép nélkül - csak csatlakoztassa a kártya típusa Memory Stick, SD vagy hordozható merevlemezen, és tudod, hogy egy bemutatót, számítógép használata nélkül.
A lámpa élettartama akár 5000 óra.
Gyakorlatilag nem igényel karbantartást
energiatakarékos készenléti üzemmódban
Környezet: csökken a széndioxid-kibocsátás köszönhetően hosszabb karbantartási intervallumok, hibrid szűrő és egy lámpa, újrahasznosítható WEEE
kiterjesztett garancia 3 év projektor lámpa.